Top
 • انواع محصولات

  هایپر گلس سعی نموده تا به عنوان  اولین بانک و آرشیو کامل انواع دستگاههای دارای صفحه نمایش ،عرضه محافظ صفحه نمایش را در فروشگاه خود  برای مشتریان ارجمند مهیا نماید.

  هایپر گلس یک فروشگاه تخصصی در زمینه محصولات تولید شده از انواع نانو فیلم میباشد که برخی محصولات به تدریج به کالاهای فروشگاه افزوده خواهد شد.

  چنانچه دستکاه یا هر وسیله ای که نیاز به محافظ صفحه نمایش داشته باشد و یا تمایل شخصی سازی برای ابزار و دستگاههای خود را دارید هایپر گلس آماده همکاری به صورت تک محصول سفارشی و یا به تعداد میباشد.به عنوان نمونه برخی از مشتریان سفارش محافظ شیشه ساعت مچی معمولی را داشته اند . 


 • خدمات پس از فروش

  تمامی محصولات هایپر گلس مطابق الگوها و آرشیوهای تخصصی تولید شده و تمام محصولات صرفا برای یک محصول تولید شده و گاها قابلیت نصب روی مدلهای مشابه را ندارند.

  چنانچه هایپر گلس به اشتباه محصولی را برای شما ارسال نماید و یا محصول ارسال شده با دستگاه شما مطابقت استاندارد نداشته باشد ، مجددا بررسی و محصول با مشخصات صحیح رایگان برای مشتری ارسال میگردد.

  چنانچه محصول شما داری هر گونه ایراد در کیفیت باشد هایپر گلس مجددا برای شما رایگان محصول را ارسال میکند.

  ایراد در کیفیت شامل عدم چسبندگی ، ویا انواع لک یا خط و خش بصورت اورجینال در خود محصول میباشد.

  هرگونه نقص یا ایراد محصول به عهد هایپر گلس بوده و ما همیشه پشتیبان مشتریان ارجمند خود هستیم.


 • کیفیت محصول

  امروزه دستگاههای الکترونیکی و دیجیتال در زندگی روزمره برای تمام افراد کاربرد فراوان دارند و این تجهیزات در هر سنی و در هر شغلی استفاده عمومی و شخصی دارد.

  گلس نانو بلک یکی از بروزترین و با کیفیت ترین محصولات  برای محافظت از صفحه نمایش انواع دستگاه دارای صفحه نمایش لمسی یا به عبارتی تاچ اسکرین طراحی شده.

  یکی از خصوصیات این نوع گلس شفافیت چند برابری نسبت دیگر محصولات میباشد . 

  این محصول تمام چسب میباشد و به راحتی روی انواع سطح حتی سطوح فلزی یا شیشه معمولی قابلیت نصب دارد و چنانچه به دفعات از محل نصب جدا سازی شود مجددا با کیفیت چسبندگی ابتدایی در محل مورد نظر به راحتی نصب میگردد.

  به همین دلیل این محصول به یک گلس ایزی اینستالیشن یا همون نصب آسان معروف است و اگر بار اول نتوانستید دقیق در محل قرار دهید بارها میتوانید آن را جدا کرده و مجدد نصب کنید. لازم به ذکر است که هنگام نصب حتما از تمیز بودن سطح صفحه نمایش و همچنین عدم آلودگی محیط از قبیل گرد و غبار اطمینان حاصل شود.

  نانو بلک 9H تنها با رنگ سیاه شیلد زیرین تولید میشود.